Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев голосовать «не по приколу»

Лидер группы «Океан Эльзы» Святослав Вакарчук в «Фейсбуке» обратился к гражданам Украины. Музыкант попросил проголосовать на выборах президента ответственно, а «не по приколу».

Он напомнил, что тысячи соотечественников отдали свои жизни, чтобы жители страны могли свободно выбирать. По словам исполнителя, следует помнить тех, кто сейчас жертвует собой ради свободы и достоинства.

#ГолосуюНепоПриколу. Святослав Вакарчук

#ГолосуюНепоПриколу От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я. Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»!. Не вбиваймо мрію

Опубликовано Святославом Вакарчуком Среда, 27 марта 2019 г.
«Не убивайте мечту», – заявил Святослав.

Музыкант добавил, что свобода – не авантюра, требует ответственности, а не саркастического безразличия. Для победы, как утверждает Вакарчук, нужна надежная команда, а не случайные люди, собранные на «хайпе».

Некоторые фолловеры назвали ролик призывом не голосовать за кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского. По мнению политологов, выступление Вакарчука стало сигналом для его сторонников, что не следует отдавать голос за актера.

Напомним, в январе Святослав Вакарчук отказался участвовать в выборах президента Украины.

новости партнеров